2uşağım sizin Qax kampınızda iştirak edib. Hələ də o günləri xatırlayırlar. İqlim ilə, qlobal istiləşmə ilə bağlı prezintasiyalarınızı xatırlayırlar. Ən böyük + dan biri telefon ilə vaxt keçirməyə az vaxtları olmağı, dostluqlar qazanmaları, dil biliklərini artırmaqları idi. Yeni əhatə, fərqli mühüt və bir az ekstrim mühüt uşalqra müsbət tsəir edib. Hətta, ikisi də sentyabrda məktəbə qayıdanda “yayımı necə keçirdim” adlı inşalarında sizin kampı yazmdılar. (Biri birindən xəbərsiz) Baxmayaraq ki, yay tətili 3 aydır və bu aylar ərzində çox yerə getmişik. Bir sözlə, uşaqlarımın təbiətlə bağlılığını artırdıq, iqlim haqqında fikirləri dəyişdi(gələndən sonra evdə kondisoner yandırmağa qoymurdular). Öz işlərini özləri etməyə başldılar, daha səliqəli və düzənli oldular. Ocaq qalamağı belə öyrəniblər.
Qoşqar Məhərrəmov
Kamp
Read More
Kamp ümumiyyətlə şagirdlərin, xüsusi ilə mənim övladımın çox xoşuna gəldi. Yeni dostlar qazandı, müəllimlərlə ünsiyyət xoş təəssüratlarla yadda qaldı. Bütün uşaqların balaca qruplara bölünməsi, hər qrupun da öz müəllimi olması çox yaxşı ideya idi. Müxtəlif bacarıqlar əldə etdi; oyun bacarıqları, uşalarla ünsiyyət, daha məsuliyyətli olmağı. Düşünürəm ki, bu tip düşürgələrin olması çox yaxşıdır. İmkan olduqca övldlarımızı bu tip düşərgələrə göndərməliyik.
Gülər Məmmədli
Xınalıq turu
Men outsite şirkəti vasitəsi ileə Hüseyin bəyin rəhbərliyi ilə Xınalıq turunda iştirak etdim. Bir çox dostlar qazandim və səyahətdən çox razı qaldım
Taleh Məmmədov
Turu
Turdan çox razı idim. Gözəl təşkilat. Maraqlı Tur rəhbəri və bələdçisi. Gözlənilən sayda az adam olsa belə tur ləğv edilmədi və təşkil edildi. Çox maraqlı bir ekskursiya alındı.Hər iki hündürlüyə söz verildiyi kimi qalxdıq.
Previous
Next
Ayın ən çox
KM
qazananları.
Səndə Lider Löhvəsində öz adını görmək və fürsətlərdən yararlanmaq istəyirsənsə KM necə qazana bilərəm? səhifəsini ziyarət et!

My 2 children participated in your Gakh camp. They still remember those days. They remember your presentations on climate and global warming. One of the biggest pluses was that they had less time to spend on the phone, made friends, and improved their language skills. A new environment, a different environment and a slightly extreme environment have had a positive effect on ushalgar. In fact, when they both returned to school in September, they did not write about your camp in their "how I spent my summer" essays. (Unbeknownst to each other) Although the summer vacation is 3 months and we have gone to many places during these months. In a word, we increased my children's connection with nature, changed their opinion about the climate (after they arrived, they did not let the air conditioner turn on at home). They began to do their own work, became more neat and orderly. That's how they learned how to stay.
Qoşqar Məhərrəmov
Goshgar Maharramov
Camp
Read More
In general, the students liked the camp, especially my child. He made new friends, communication with teachers was memorable. It was a very good idea to divide all the children into small groups, each group having its own teacher. He acquired various skills; play skills, communication with children, becoming more responsible. I think it's great to have this type of drop. Whenever possible, we should send our children to such camps.
Gülər Məmmədli
Guler Mammadli
Xınalıq turu
Through this company, I participated in the Khinalig tour under the guidance of Mr. Huseyn. I made many friends and I was very satisfied with the trip.
Taleh Məmmədov
Taleh Mammadov
Tour
I was very satisfied with the tour. Nice organization. Interesting Tour leader and guide. The tour was not canceled and organized even though there were fewer people than expected. It was a very interesting excursion. We climbed both heights as promised.